KONST / Litografier / Färglitografi 11709027
nr 1170 9027
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Motivet: 70x48
Kondition: ej signerad
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 mars 2018
kl 19:17:55
9/2 22:24:41
19 mar
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström